Connect with us

Alexjazz презентує пост-панк на вірші Сосюри «Моя любов»

Alexjazz

Новости

Alexjazz презентує пост-панк на вірші Сосюри «Моя любов»

Український музикант Alexjazz презентує нову роботу «Моя любов». Це авторська інтерпретація вірша Володимира Сосюри в стилі пост-панк.

Це не перше прочитання Alexjazz творів українських поетів, зокрема раніше були випущені дві роботи на вірші поетів доби Розстріляного відродження Михайля Семенка та Михайла Драй-Хмари.

«В роботі з піснями на вірші поетів для мене важливо зберігати автентичність цих віршів, мінімально піддаючи їх змінам, а в ідеалі взагалі не змінюючи. Коли я працюю над такою роботою, важливо зануритися також в історичний контекст автора, на скільки це можливо. І звісно ж працювати, дотримуючись норм авторського права. По цій роботі я отримав офіційний дозвіл від родичів Володимира Сосюри.

Виривати фрази та рядки із контекстів, позиціонуючи, що це на основі віршів — паразитування на культурній спадщині, ніяк інакше. Тому варто розділяти, що таке «на основі», а що таке «надихнувся»», — розповідає  Alexjazz.

Вірш був написаний в 1940 році і очевидно він був присвячений саме дружині Марії Сосюрі, яка була завербована НКВД та стежила за чоловіком та його літературним оточенням. Згодом була заслана в концтабори. Після повернення із заслання Сосюри одружилися вдруге.

Над музичним продакшеном працювали paashee та 5entave, з якими Alexjazz працював над піснями «Смутний» та «Сірники», що на вірші Семенка та Драй-Хмари.

 

Вам также может понравиться...
Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх