Connect with us

Dannisha випустила дебютний трек «Ain’t That Serious»

Dannisha

Новости

Dannisha випустила дебютний трек «Ain’t That Serious»

Ain’t That Serious — дебютний трек співачки Dannisha, яка щойно почала свою музичну кар’єру.

За інформацією прес-релізу, артистка характеризує свій музичний стиль як Pop та R&B.

Dannisha має не тільки грайливий вайб, а й тембр, яким вона чіпляє з першого прослуховування. Відмінною рисою Dannisha є те, що вона виконує англомовну музику із західним звучанням. Надихнувшись творчістю топових артистів США, її мета популяризувати цей стиль музики і в Україні.

«Мій трек Ain’t That Serious про бажання, яке виникає між двома та накриває з головою. Пісня про безтурботність та почуття, які беруть верх над усім іншим. Можливо, вона миттєва, а, можливо, буде мати продовження, you never know», —  коментує Dannisha.

Аудиторія співачки у соціальних мережах швидко збільшується, а її образ незалежної красуні та ефектні кліпи збирають все більше прихильників.

Вже 7 вересня Dannisha презентує дебютний кліп на трек Ain’t That Serious. У головній ролі красеня-садівника – блогер-мільйонник, актор і телеведучий Богдан Буше.

Трек Ain’t That Serious вже доступний на всіх цифрових платформах, а гарячий кліп із Богданом Буше вийде вже 7 вересня.

Dannisha – нове ім’я в українському музичному просторі. В дитинстві дівчинку виховувала бабуся, яка замінила їй усю сім’ю. У години самотності маленька Даніша ховалася у світ комп’ютерних ігор. Там дівчинка приміряла на себе віртуальні ролі, допоки не виросла, та сама не стала героїнею, що створює свою реальність.

 

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх