Connect with us

ANGELA випустила трек про минуле кохання «В оригіналі»

ANGELA

Новости

ANGELA випустила трек про минуле кохання «В оригіналі»

Українська співачка ANGELA випустила новий трек «В оригіналі».

За інформацією прес-релізу, за короткий термін артистка випустила одразу два хіти: «Твої очі» та «Відпусти». Обидва трека стали успішними на радіо.

Осінь 2023 року пройде для ANGELA під слоганом «В оригіналі». Артистка працювала над піснею майже усе літо, і певна що слухачу вона прийдеться до смаку.

«Це мій найбільш різкий сингл, який зрозумілий кожній дівчині та деяким категоріям хлопців. Ця пісня про минулі відносини, які ти вже відпустила та змирилася з тим, що не вдалося побудувати щасливий союз. Але водночас, ти відчуваєш злість, смуток та маєш образи. У цьому стані, ми, як правило, йдемо відпочивати, випивати та танцювати, щоб витанцювати образи. Саме про такі ситуації та почуття цей трек. Я думаю, кожна доросла людина зрозуміла про що я», — розповідає співачка.

Також Angela вже встигла відзняти відео на свій новий сингл. Робота вийде вже в жовтні та буде додана на всі телеканали та стрімінгові майданчики.

«Це буде крута робота. Певна, що багатьом відгукнеться моя історія і можливо допоможе пережити розрив, а головне зрозуміти, що все краще вас ще чекає попереду», — розповіла про свою нову роботу зірка.

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх