Connect with us

Український співак Діма Голик презентував пісню-подяку “Солдат”

Діма Голик

Новости

Український співак Діма Голик презентував пісню-подяку “Солдат”

Український співак Діма Голик презентував пісню-подяку “Солдат”, яка присвячена українським військовим.

За інформацією прес-релізу, пісня “Солдат”  була написала дуже швидко, під потужним впливом вражень від самовідданості та незламності наших хлопців та дівчат із сил оборони!

Цей важливий момент Діма Голик коментує так: “Ця потужна емоція натхнення нашими захисниками пройшла крізь мене через цю пісню. Я пам’ятаю, що вперше, коли показував цю пісню батькам, в мене лились сльози….Під час написання пісні я не ставив собі запитань, єдине, що відчував коли писав пісню — це величезну подяку нашим хлопцям та дівчатам-ЗСУ! ”.

У новій пісні “Солдат” артист також звертається до цивільного населення нашої країни, він хоче спонукати до дій та нагадати кожному слухачеві, що саме зараз підтримка для наших героїв — це надзвичайно важливо!

“Ми не можемо забувати про той героїзм та самовідданість, яку наші військові демонструють кожен день за всіх нас, за наше майбутнє. За дітей і за дружину, за Соборну Батьківщину”, — розповідає співак.

Діма Голик з дитинства пише вірші, свій музичний шлях розпочав як ударник у рідному місті Харкові. Протягом п’яти років артист працював із відомим харківським гуртом «Собаки в космосі» (пізніше «Жадан і Собаки»).

Свої перші пісні виконавець почав писати з 2016 року. А вже через три роки Діма Голик зробив перші концерти у Київі, Харкові та Одесі.

Новий сингл є завершальний у трилогії про війну, який був написаний виконавцем на початку повномасштабного вторгнення, до неї також увійшли сингли “Піхота” та “Мамо, це війна”.

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх