Connect with us

GRISANA презентує дебютний сингл “Кохання в лапках”

GRISANA

Новости

GRISANA презентує дебютний сингл “Кохання в лапках”

Та сама руда GRISANA, яка “заряджає в один мах і стріляє влучно” в Тік Ток, презентує дебютний сингл “Кохання в лапках”. Юна артистка-авторка підкорює слухачів щирістю та відвертістю своєї творчості.

“Найкращий спосіб “закрити гештальт” — створити сингл за мотивами своєї історії, втілити її в музику, мелодію та слова. Коли перечитувала текст, який був написаний моєю рукою, зрозуміла, що це був лише досвід.” — ділиться GRISANA.

За інформацією прес-релізу, пристрасть без кохання, історія з мільйонами обіцянок і красивих слів, за якими пустота — напевно знайома кожному. Трек “Кохання в лапках”, який поєднує сексуальний тягучий нуар і, водночас, самовпевнений R&B ритм, “стріляє влучно” у слухачів та набирає оберти популярності в соцмережах.

“З відчуттям вдячності, гордо і сміливо йду далі. І хочу саме з цієї пісні почати свій шлях музичної карʼєри.” — говорить GRISANA.

За словами GRISANA музичний проєкт був створений з метою, розповісти про життя молодої дівчини, про її відверті історії, чесні емоції і переживання, в яких кожна дівчина знайде щось знайоме й близьке собі.

“Мій улюблений парфум — впевненість, улюблена прикраса — граціозність, улюблений одяг — сексуальність, тому образ GRISANA — це про силу жіночого духу й нутра, жіночої природи та краси. Мені подобається мати силу, аби при цьому чітко відслідковувати свою слабкість, приймати свої страхи і пройти крізь них, бо знаю, що там, далі на мене чекають нові можливості і гордість за саму себе.” — ділиться співачка.

Крім синглу, артистка презентувала кліп-листівку для колишнього коханого, вона підкреслює особливий жіночий тон-оф-войс GRISANA. Відео робота створена в мінімалістичних тонах, акцентуючи увагу тільки на самій співачці та її відвертості перед глядачем. У кліпі відображається образ дівчини, який виникає в голові колишнього і мариться знову і знову. Той самий випадок, коли хлопець довго не може забути кохану, вона ніби муляє в голові.

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх