Connect with us

Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA та репер Blockbaby випустили трек «Так не буває»

STASYA та Blockbaby

Новости

Суперфіналістка шоу «Голос країни» STASYA та репер Blockbaby випустили трек «Так не буває»

Суперфіналістка шоу «Голос країни», співачка, яка увійшла до лонглиста учасників Нацвідбору на Євробачення-2024 STASYA та молодий український репер, який продовжує підкорювати хіп-хоп сцену Blockbaby випускають спільний трек “Так не буває”.

За інформацією прес-релізу, пісня розповідає про почуття самотності та пошук зв’язку з іншими в сучасному світі. Ліричний герой відчуває себе одиноким, що підкреслює протиріччя між зовнішнім виглядом життя, яке здається повним людей та подій і внутрішнім відчуттям ізольованості та неповноти. Герой блукає по місту в пошуках сенсу, заглиблюючись у власні думки та почуття.

Однак трек також стверджує, що ми не самотні в цьому світі, підкреслюючи важливість підтримки один одного. Рядок з пісні: “В нас одна зграя і ми палим в серцях вогні” — символізує силу спільності та взаємодопомоги.

Робота наповнена меланхолією та надією водночас, передаючи глибокі особисті переживання і закликаючи до усвідомлення того, що ми не одні у своїх почуттях і проблемах, нагадуючи про важливість єдності та взаєморозуміння в сучасному світі.

“Мені дуже подобається творчість Blockbaby і я думала про те, що потрібно буде випустити щось спільне. Не знаю, як так вийшло, для мене це щось магічне, адже буквально за декілька днів він написав мені щодо фіта. Якось одразу знайшли спільний вайб, пісня родилась в моменті. Надзвичайно комфортно працювати разом, тому раджу кожному перейти та послухати наскільки крута, кайфова, вайбова робота у нас вийшла. Впевнена, що вам сподобається”, — коментує Stasya

“Колись давно я побачив відео Стасі в ТікТок і мені дуже сподобався її стиль і манера виконання. Через деякий час я написав куплет і приспів на новий трек і зрозумів, що хочу щоб на ньому зазвучала Стася. Я запропонував їй попрацювати разом і ми вже при зустрічі доробили цей фіт. Трек вийшов наповнений глибоким сенсом, але легкий для прослуховування. Сподіваюсь, що вам сподобається наша спільна робота”, — коментує Blockbaby

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх