Connect with us

Аngela — «Закохалась»: чуттєве відео на гімн цього літа для всіх закоханих дівчат

Аngela

Новости

Аngela — «Закохалась»: чуттєве відео на гімн цього літа для всіх закоханих дівчат

Для літнього сезону 2024 року поп-виконавиця та королева краси Angela випустила новий хіт «Закохалась» та підготувала відео на нього. 

«Цей трек створений для щастя та щасливих людей. Він такий самий, як почуття закоханості. Слухаючи його хочеться дихати на повні груди, танцювати та жити не озираючись», — розповідає артистка.

За інформацією прес-релізу, пісня вже отримала свого слухача та стала хітом на українському радіо.  «Закоханість — дуже непередбачуваний стан. Це пісня та кліп про ситуацію, коли почуття застає тебе зненацька. Ти живеш своїм життям, не плануєш стосунків, але несподівано зустрічаєш людину, яка робить тебе щасливою та перевертає життя з ніг на голову», — розповідає Angela.

Відео на новий хіт співачки  — це демонстрація внутрішнього стану жінки, в життя якої несподівано прийшла нова любов. Артистка демонструє повну палітру емоцій людини, яка хоче поділитися з усім світом своїм щастям та лише починає усвідомлювати, як її життя змінюється прямо зараз під впливом почуттів.

«Цей кліп водночас є простим та складним. Я передаю вечір з життя самодостатньої жінки, яка знову поринула у почуття закоханості, яке вона вважала втраченим ще у юності. У відео багато акторської роботи, я не боюсь ближніх планів та демонструю почуття свого персонажа, тому що я теж проживала емоції своєї героїні», — ділиться зірка.

Сингл «Закохалася» та кліп на нього є частиною майбутнього дебютного альбому співочої королеви краси, яка продовжує завойовувати усіх любителів української поп-музики з сенсом.

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх