Connect with us

YAROMIYA презентує нову лірику про кохання (lirics video)

YAROMIYA

Новости

YAROMIYA презентує нову лірику про кохання (lirics video)

Українська співачка YAROMIYA презентує новий осінньо-меланхолічний сингл під назвою — «Недосказано».

«Недосказанно» — це історія про важливість розмов з близькими для вас людьми. Іноді потрібно зловити «дзен» та обовʼязково поговорити зі своєю половинкою, аби не було недосказаностей. Існує багато історій, коли люди не говорять про свої почуття, а потім роками про це жалкують. Краще зателефонувати тут і зараз і сказати все: що відчуваєте, що на душі, чим би хотіли поділитись» — прокоментувала YAROMIYA.

За інформацією прес-релізу, вайб пісні — осінньо-меланхолічний, але з цікавим та мелодійним саундом. Сингл «Недосказано» створений для тих, хто завжди намагався знайти правильні слова, але вони лишалися недосказаними. Фактично, нову пісню можна сміливо називати сповіддю, яку люди можуть використовувати для вираження власних почуттів.

«Дуже хочу, аби одним з символом осені, був мій трек. Пісня, яка, можливо, накриє вас хвилею ностальгії, надмірної чесності перед собою і перед близькими. Але саме зі своїми людьми ви маєте не боятись виражати всі свої емоції та відчуття. Беріть горнятко какао, вмикайте «Недосказано» і відчуйте цю пору сповна! Нехай це стане вашим особистим маніфестом» — YAROMIYA.

 

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх