Connect with us

Український пост-панк гурт SPOKUSY випустив пісню “Меланхолія”

SPOKUSY

Новости

Український пост-панк гурт SPOKUSY випустив пісню “Меланхолія”

Київський андеграундний гурт SPOKUSY випустив пісню «Меланхоія».

За інформацією прес-релізу, гурт добре знають українські меломани. За декілька років музиканти випустили декілька потужних треків та виступали на чисельних концертних майданчиках, збираючи гроші на потреби хостелу для українських біженців.

SPOKUSY — проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігора Черепанова, фронтмена метал-гурту AGHIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та арт-директора декількох клубів та вокаліста гурту Layuchi Kvity Алекса Дарієна.

Хлопці почали писати спільну музику ще до повномасштабного вторгнення, але головним каталізатором до створення гурту стала саме велика війна. За їх словами вони грають на контрастах темряви і світла.

Новий трек “Меланхолія” був написаний в один похмурий день. За словами фронтмену гурту саме в такі дні його найчастіше відвідує натхнення:

— І хоч дні похмурі, та самі пісні виходять різними: іноді — трагічними і неспокійними, іноді — веселими та легкими! «Меланхолія» — така собі суміш із почуттів та рефлексій. Ця пісня — уособлення ніжного смутку, і переосмислення того, що на перший погляд здається деструктивним. Усвідомлення, що меланхолія неминуче накриватиме знову і знову, все частіше і частіше, поглинаючи останній контроль над емоціями, дарує можливість звернути увагу на прихований оптимізм і відкритість до прийняття цього стану.

По своєму звучанню «Меланхолія» — музичний експеримент зі змінами темпу, що є нетиповим ходом для SPOKUSY. І саме ці сміливі музичні рішення надали треку атмосфери та глибини.

Нажмите, чтобы оставить комментарий

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Больше в Новости

Новости

Популярные

Вверх